Novinky

Datum přidání: 27.03.2017 RONAL R56 nyní také pro nové Audi Q5

Design RONAL R56 je od nynějška k dispozici také pro nové Audi Q5 bez nutnosti zvláštního zápisu do technického průkazu. Disk je pro tento vůz nabízen v povrchových úpravách krystalicky stříbrná, matně černá a matně černá - čelně kopírováno ve velikosti 7.0x17 palců se středovou roztečí 5x112.

ronal r56
Atraktivní pětipaprskový design disku boduje svým čistým vedením linií a robustním dojmem a vyznačuje se mimořádně nízkými nároky na péči o disk. Tento úspěšný univerzální disk přesvědčuje svou maximální funkčností a vysoce hodnotným zpracováním v kvalitě odpovídající kolům osazovaným přímo z výroby. S různými středovými roztečemi a hloubkami zálisu je vhodný pro všechny běžné typy vozidel a díky svým třem volitelným povrchovým úpravám jej lze kombinovat s veškerými barvami vozů.

Disk disponuje stejně jako celý výrobní sortiment značek RONAL a SPEEDLINE CORSE povolením k provozu a je kompatibilní s originálními čidly systémů kontroly tlaku v pneumatikách i s většinou čidel od výrobců příslušenství.