Komfortní doručení zboží

Doprava pneumatik, alu kol a ocelových disků

Pneumatiky, alu kola a ocelové disky zasíláme po celé ČR přepravními společnostmi DPD nebo GEIS, které Vám zboží doručí přímo na místo určení (bydliště, zaměstnání, pneuservis, atd.). Zásilka by Vám měla být dodána následující pracovní den od odeslání, o čemž budete informováni e-mailem nebo SMS zprávou. E-maily jsou zasílány prostřednictvím elektronického systému přepravní společnosti a obsahují čísla balíků, telefonní kontakt na operátora přepravní firmy (ten by Vám na vyžádání měl sdělit i telefon na řidiče, který bude zásilku doručovat) a celkovou cenu zásilky včetně DPH (při platbě převodem je cena 0 Kč). Čas dodání závisí na lokalitě, většinou se jedná o dobu 9 - 17 hod. Řidič služby by Vás měl rovněž předem kontaktovat a oznámit přibližný termín závozu.

Dopravné, balné je po České republice s příplatkem 65,-Kč/ks, v případě dobírky + 30 Kč za celou objednávku (např. při 4ks zboží 290,-Kč). Pokud hradíte platebním příkazem předem, je poplatek pouze 50,-Kč/ks (např. při 4ks zboží 200,-Kč).

Rozvozy po Praze jsou často zajišťovány naším vlastním kurýrem a je možné se domluvit na individuálním času dovozu.

Rozvozy většího množství zboží jsou řešeny individuálně v závislosti na objemu a vzdálenosti.Dodání zboží na Slovensko

  • Dodací lhůty 3 - 10 pracovních dnů (je-li zboží v našem skladě, je dodání na Slovensko 2 - 4 dny)
  • Balné, dopravné a doběrečné na Slovensko je zpoplatněno - 150,-Kč/ks při úhradě příkazem předem, 200,-Kč/ks při platbě na dobírku.
  • Dodání zboží a výběr dobírek zajišťuje společnost GEIS
  • Platba dobírek v EUR. Aktuální kurz je uveden na titulní straně banky ČSOB a počítá se podle středu
  • Pro firmy (plátce DPH) zasíláme zboží a fakturu bez DPH (ceny netto)