ALU Kola

Alu disky jsou dnes velmi rozšířené a stále více zákazníků je upřednostňuje před klasickými ocelovými disky. Alu disky se dnes vyrábějí v nespočtu podob, odstínů i rozměrů. Mezi hlavní přednosti alu disků patří atraktivní vzhled, trvanlivost, tuhost materiálu či přísun vzduchu k brzdám automobilu. Na www.extrapneu.cz naleznete aktuálně více než 20.000 alu kol!

Disky je možné filtrovat nejlépe podle značky a typu vozu, případně rozteče šroubů, průměru alu kola, ale také podle výrobce. Následně vyfiltrované alu disky jsou ve většině případů vhodné a homologované výrobcem na dané vozidlo. V případě nesouladu zákazníka informujeme a nabídneme 100% homologovaná alu kola. Další pomůckou pro správný výběr alu kola je také velký technický průkaz vozidla, kde jsou vypsány všechny relevantní rozměry použitelných disků.

V případě, že máte méně časté vozidlo nebo nenajdete alu disky dle vaší představy, neváhejte nás kontaktovat (nejlépe na info@extrapneu.cz) a rádi Vám zašleme doplňující nabídku alu kol přímo na Váš vůz, často i se znázorněním disků přímo na voze pro ještě lepší představu.

 

Upozornění!

Doporučujeme zkontrolovat rozměr disků nejen ve velkém TP, ale i přímo na vozidle, protože jednotlivé úrovně výbavy aut se liší, případně velikosti kol pro letní a zimní období. Jsou i případy, kdy má vozidlo ve velkém TP uvedený rozměr disků, který je již nedostačující a takové disky na vozidle nepasují (většinou dřou o brzdiče, apod.). Chyba je zejména u prodejců automobilů, kteří včas neaktualizují údaje u nových modelů aut nebo výkonově silnějších verzí. V případě objednávek alu disků vyplňujte do poznámky co nejvíce údajů o vašem vozidle (značka, model, rok výroby, obsah motoru ccm, výkon v kW, pohon 4x4, atd.) a předejdete mnoha problémům. Disky, které jsou následně odřené od brzdičů je obtížné vracet, nepočítaje další finanční a časové náklady.

 

uskladneni-pneu