Plechové disky

Ocelové nebo také plechové disky jsou velmi oblíbené pro svůj jednoduchý vzhled, údržbu a nižší cenu než alu kola. Často jsou plechové disky v základní výbavě nového vozidla. Obvyklým příslušenstvím pro plechové disky jsou kryty kol nebo-li poklice.

V současné době patří mezi největší výrobce ocelových disků v Evropě firmy KFZ, Kronprinz a MWD. Plechové disky těchto firem najdete i na www.extrapneu.cz. Zároveň se k nám dostávají i plechové disky např. z Číny, avšak kvůli často pochybné kvalitě je nenabízíme.

Pro výběr správných plechových disků nabízíme možnost filtrace ocelových disků dle značky a modelu vozidla. Všechny následně vyfiltrované ocelové disky jsou vhodné a homologované výrobcem na dané vozidlo. Další pomůckou pro správný výběr plechových disků je také velký technický průkaz vozidla, v němž jsou vypsány relevantní rozměry disků.

Na www.extrapneu.cz lze nalézt aktuálně více než 700 ocelových disků a nabídka se dále rozšiřuje. V případě, že máte méně časté vozidlo nebo nenajdete plechové disky dle vaší představy, neváhejte nás kontaktovat (nejlépe na info@extrapneu.cz).

Upozornění!

Pokud nakupujete ocelové/plechové disky poprvé, ujistěte se, že můžete použít stávající šrouby nebo matice. Zvláště u nových vozů, které jsou osazeny alu disky, se často na ocelové/plechové disky musí použít jiné šrouby nebo matice. Týká se to hlavně vozů Peugeot a Citroën, které k upevnění alu disků mají šrouby s podložkou (nevhodné pro ocelové/plechové disky). Šrouby nebo matice nabízíme rovněž k dokoupení v sekci Příslušenství.

uskladneni-pneu